פרסום מודעות תכנון ובניה בחדשות הקריות


פרסום מודעות תכנון ובניה בחדשות הקריות – באילו נסיבות זה כדאי?

צריכים לפרסם מודעות תכנון ובניה במסגרת הגשת הבקשה לקבלת היתר חריגה? מתלבטים היכן לפרסם את המודעות? באילו מקרים פרסום בחדשות הקריות יתאים לכם, ומה בכלל עומד מאחורי החובה לפרסם מודעות תכנון ובניה? תשובות לכל הקושיות הללו לפניכם.

 

מתי פרסום בחדשות הקריות יהיה רלוונטי, ומהם היתרונות של פרסום כזה?

פרסום מודעות תכנון ובניה צריך להיעשות ב-2 עיתונים יומיים ובמקומון, כך קובע חוק התכנון והבנייה.
חדשות הקריות הוא מקומון המופץ מידי שבוע בחמש הקריות, וקוראים אותו קרוב ל-200 אלף מתושבי האזור בחודש. בשל היותו מקומון מוביל באזור, הרי שפרסום מודעות תכנון ובניה במקומון זה יתאים במקרים בהם ההחלטה התכנונית שעתידה להתקבל עשויה להיות בעלת השפעה רבה על איכות חייהם של תושבי האזור. כך למשל, קבלת היתר לבנייה של בנייני מגורים בשכונה בקרית ביאליק, שהיא בלאו הכי קטנה וצפופה, עלולה לפגוע במרקם החיים בשכונה, ועל כן ראוי כי תושב האזור יהיו מיודעים בתוכניות הבנייה לאזור. כאשר יעודכנו תושבי האזור בכוונת הבנייה הם יוכלו להגיש הסתייגויותיהם לוועדת התכנון והבנייה המקומית, ולהיאבק על כך שהבקשה לא תאושר. פרסום במקומון חדשות הקריות מאפשר, למעשה, לפלח את קהל היעד ולנקוט באסטרטגייה פרסומית נקודתית מאוד שממוקדת בקהל היעד. בהקשר זה ראוי להזכיר, כי החובה לפרסם מודעות תכנון ובניה נובעת מתוך השאיפה לשתף את הציבור בתהליכי התכנון המרחבי, שההשפעות שיכולות להיות לו עליהם הן רבות ביותר.

 

פנה עוד היום לחברת פרסום מודעות!

על מנת לממש את פרסום המודעה הנידון יש לפנות לחברת פרסום מקצועית, שמתמחה בפרסום מודעות תכנון ובניה. חברת פרסום מודעות תוכל ליצור קשר בקלות עם מערכת המקומון הרצוי, ותדאג לפרסם את המודעה במהירות המקסימאלית וכך שהיא תקבל את החשיפה הרצויה.