פרסום מודעות תכנון ובניה בידיעות פתח תקווה


מודעות תכנון ובניה בידיעות פתח תקווה – פרסום ממוקד המיועד לתושבי העיר

רכשתם דירה להשקעה כדי להשכירה, ובמסגרת הכנתה לקראת כניסתו של שוכר אתם מעוניינים להגיש בקשה לקבלת אישור לחריגת בנייה? אחד מהצעדים הראשונים שתצטרכו לעשות הוא לפרסם מודעות בענייני תכנון ובנייה.

 

למה פרסום מודעות בענייני תכנון ובניה, ולמה במקומון ידיעות פתח תקווה?

חוק התכנון והבנייה משנת 1965, שנועד לפקח על הליכי הבנייה בישראל קובע, כי כל המגיש בקשה לקבלת היתר לחריגת בנייה מחוייב לפרסם מודעה בשלושה עיתונים לפחות, שניים מהם עיתונים יומיים ואחד מהם- מקומון. הרעיון העומד בבסיס חוק זה הוא לאפשר לציבור, ששינויי הבנייה יכולים להיות בעלי השפעות מרחיקות לכת על איכות חייו, להגיש התנגדויות, שייבחנו על-ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה במסגרת קבלת ההחלטה שלה אם לאשר את נתינת ההיתר או לא. כיצד בוחרים היכן לפרסם את המודעות? בעיקר בהתאם לקהל היעד שאליו המודעה אמורה לפנות. כך למשל, אם שינויי הבנייה אמורים להתבצע בעיר פתח תקווה, הרי שקהל היעד אליו המודעה אמורה לפנות הוא ציבור תושבי העיר. לפיכך, פרסום המודעה בידיעות פתח תקווה, שהוא עיתון בעל תפוצה רחבה מאוד בפתח תקווה, והנקרא על-ידי רוב תושבי העיר, ישרת את צרכיו של יוזם השינוי התכנוני. באמצעות פרסום במקומון זה, שהוא פרסום מפולח ונקודתי, יגיע מפרסם המודעה אל קהל היעד באופן ישיר בצורה היעילה ביותר.

 

קבל שירות פרסום מחברה העוסקת בפרסום מודעות

קבלת שירותיה של חברה מקצועית העוסקת בפרסום מודעות תסייע ליוזם המודעה להשיג את החשיפה הרצויה במקומון הרצוי ובמהירות המירבית, זאת באמצעות שימוש בטכניקות פרסומיות מקצועית. חברת פרסום מקצועית תסדיר את ענייני התשלום מול מערכת העיתון, והיא תפחית אחריות רבה מכתפי יוזמי המודעה עצמם, בכך שהיא תבצע עבורם את כל מה שהם היו צריכים לעשות לבד, אילו לא היו נעזרים בה מלכתחילה.