פרסום מודעות תכנון ובניה בידיעות רחובות


פרסום מודעות תכנון ובניה – היכן עליי לפרסם אותן?

פרסום מודעות תכנון ובניה נועד לאפשר את מעורבות הציבור בהליכי תכנון המרחב. על אף שהדעות חלוקות באשר למידה שבה מאפשרות הרשויות בישראל לציבור להיות שותף מלא בהליכים אלה, אין ספק שפרסום מודעות תכנון ובניה הוא חשוב, והוא מאפשר לציבור להיות מעודכן בשינויים צפויים במרחב, שיכולים להשפיע עליו.

 

פרסום מודעות תכנון ובניה בידיעות רחובות- לעדכן את תושבי העיר בשינויים הצפויים

על-פי החוק, פרסום המודעות הללו, המשמשות כאמצעי ליידוע הציבור בהחלטות תכנוניות שעתידות להתקבל, צריך להיעשות, בין היתר, בשני עיתונים בעלי תפוצה ארצית ובמקומון אחד. הבחירה בעיתונות הארצית על גביה יפורסמו המודעות היא די פשוטה, לאור העובדה שמספר העיתונים היומיומיים המחולקים בתפוצה ארצית הוא די נמוך. לצד זה, יוזמי המודעות, המבקשים לבצע את השינויים הנידונים בתכנון המרחבי, מתלבטים בדרך כלל לגבי המקומונים המתאימים ביותר לפרסם בהם. הדרך לקבל החלטה היא די פשוטה, והיא מצריכה קודם כל הגדרה של קהל היעד של המודעה. משיוגדר קהל היעד, הבחירה במקומון המתאים תהיה כבר טבעית, והיא תיעשה בהתאם למיקום הגיאוגרפי של קהל היעד. כדי להעביר את הדיון התיאורטי לקווים פרקטיים להלן דוגמא. אם עיריית רחובות תרצה לבנות באחת מהשכונות בעיר בנייני מגורים, יהיה עליה לפרסם במקומון המוביל ביותר ברחובות, מאחר שדרך מקומון ניתן להגיע באופן יעיל אל חלק גדול מתושבי העיר. המקומון ידיעות רחובות הוא מהמקומונים הבולטים והנקראים ביותר בעיר, ולכן פרסום על גבי דפיו יגשים את המטרה באופן הרצוי. 

 

כיצד מפרסמים מודעה כזו בידיעות רחובות?

פונים אל חברת פרסום מודעות, שתיצור קשר עם מערכת המקומון הנזכר לעיל, תבצע מולה משא ומתן על מיקום המודעה, תסגור איתה את הנושא הכספי ותעצב את המודעה, כך שהיא תהיה בולטת ונוכחת. חברת פרסום מודעות תעשה בשבילכם את העבודה, ותוריד את העול מעל כתפיכם.