פרסום מודעות תכנון ובניה בנשרתון


מודעות תכנון ובניה – למה לי לפרסם במקומון נשרתון?

הגשת בקשה לחריגת בנייה היא הליך שגרתי שיכול להתבצע על-ידי כל תושב במדינה. חוק התכנון והבנייה שפורסם בשנת 1965 מחייב את כל המגישים בקשות לחריגות בנייה לפרסם מודעה בענייני תכנון ובנייה. מהי מטרתה של מודעה זו, ומדוע פרסום במקומון נשרתון הוא חשוב? תשובות לכל השאלות במאמר זה.

 

מה עומד מאחורי הפרסום של מודעות תכנון ובניה מבחינה רעיונית?

מאחר שהליכי תכנון המרחב הם בעלי השפעה מכרעת על איכות חייהם של אזרחים, כל המעוניינים להגיש בקשה לחריגת בנייה צריכים, על-פי חוק, לפרסם מודעה המתריעה לציבור על התוכנית הצפויה. במידה וקיימות הסתייגויות, יוכלו האזרחים להגיש התנגדותם לוועדה המקומית לתכנון ולבנייה. כך למעשה, תפקידן של מודעות תכנון ובניה הוא לאפשר לציבור לקחת חלק אקטיבי בעיצוב התכנון המרחבי, שכאמור, יש לו השלכות מרחיקות לכת על חייו. החוק קובע, כי על המודעה להתפרסם בשני עיתונים גדולים המופצים מידי יום, ובמקומון אחד. נשרתון הוא מקומון המופץ בעיר נשר, והוא מהמקומונים הבולטים בעיר, המאפשר לתושביה להתעדכן בנעשה בסביבה בשבוע שחלף. בשל המרכזיות שלו עבור תושבי הסביבה, פרסום  מודעות בענייני תכנון ובניה במקומון זה יכול להיות בחירה נכונה. מעבר לכך, אם מדובר בהגשת בקשה לקבלת היתר בנייה כדי לבצע שינוי בדירה הממוקמת בנשר, פרסום בנשרתון הוא מתבקש, מאחר שמי שהמודעה אמורה לפנות אליהם הם תושבי נשר.

 

כיצד מפרסמים מודעות תכנון ובניה

חברות העוסקות בפרסום מודעות מציעות ללקוחות שירותי פרסום של מודעות בכלל ושל מודעות תכנון ובניה בפרט. היתרון המרכזי בפנייה לחברת פרסום הוא בעצם העברת ההתעסקויות הבירוקרטיות אל גורם חיצוני מקצועי, שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך שהמודעות יקבלו בולטות רבה, ובהמשך לכך, מקסימום חשיפה.