פרסום מודעות תכנון ובניה בעיתון דה-מרקר


מודעות תכנון ובנייה הינן מודעות אשר הינן שלב חובה בתהליך של הגדלת או שינוי מתאר של כל נכס – בין אם מדובר במפעל תעשייתי, עסק קטן וגדול או אפילו בית פרטי אם אנו רוצים לבצע פעולה כלשהי אשר משנה את מתאר הנכס – בין אם מדובר בהזזה "קלילה" של קיר חיצוני או בנייה "כבדה" יותר של מספר חדרים, תוספת קומה שנייה או אפילו בנייה של ממ"ד (אם כי בבנייה של ממ"ד ישנן הקלות מסוימות מפעם לפעם עקב המצב הביטחוני) הדבר דורש קבלת אישור מועדה אשר אמונה על תחום התכנון והבנייה בכל אחת מהרשויות המקומיות.

 על מנת לקבל אישור מועדה שכזו יש כמובן, את הצורך להגיש את התכניות לוועדה ולאחר אישורן, מגיע שלב נוסף בו אנו צריכים לפרסם את דבר הרצון לבצע שינוי שכזה בראש חוצות. המשמעות של הדבר הינה שבראש ובראשונה יש לפרסם את זה לשכנים על ידי פרסום דבר השינוי שאנו רוצים לבצע במקום שיהיה נגיש לכל השכנים לעבור ולקרוא על דבר הרצון לבצע את השינוי. בנוסף לכך, ישנה חובה לפרסם את דבר השינוי בעיתונות – הן בעיתונות הארצית והן בעיתונות המקומית.

 פרסום מודעות תכנון ובנייה בעיתון דה-מרקר – למה?

עיתון דה-מרקר הינו עיתון ארצי אשר מופץ בתפוצה רחבה הן בחנויות והן למנויים והינו אפשרות מעולה לפרסום מודעות תכנון ובנייה. פרסום מודעות תכנון ובנייה נועדו לכך שאנשים אשר הינם בעלי עניין יוכלו להגיש התנגדות בפרק הזמן אשר מוקצב מפרסום המודעה – מרגע אישור על תקינות המודעה על ידי הועדה ישנו זמן קצוב להגשת התנגדות ובמידה ולא הוגשה התנגדות שכזו – הבקשה תאושר.

 בכדי למנוע כאב ראש מיותר והצורך לפרסם מודעה שכזו שוב ושוב ובכדי לוודא כי אכן המודעה עונה על הדרישות תוך פרסום המודעה בעלות הנמוכה ביותר מומלץ לשכור את שירותיה של חברת פרסום מודעות מקצועית אשר תלווה אתכם מהשלב המוקדם של ניסוח המודעה ועד לשלב פרסום המודעה כנדרש ואישורה על ידי הועדה תוך ניצול הידע אשר קיים בחברה שכזו על מנת לבצע את המשא ומתן מול העיתונים בצורה הטובה ביותר.