פרסום מודעות תכנון ובניה בעיתון מלאבס


פרסום מודעות תכנון ובניה בעיתון מלאבס – כל מה שצריך לדעת

מעוניינים לבצע שינוי בדירה שזה עתה רכשתם כנכס נדל"ני להשקעה? אתם וודאי כבר יודעים, כי עליכם להגיש בקשה מיוחדת לקבלת אישור בנייה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה, הליך שבמסגרתו החוק מחייב אתכם לפרסם מודעה בענייני תכנון ובניה.

 

על פרסום מודעות תכנון ובניה, על עיתון מלאבס של פתח תקווה ועל מה שביניהם

חוק התכנון והבנייה משנת 1965 קובע, כי במסגרת הליך הגשת בקשת החריגה, יהיה על מגיש הבקשה לפרסם מודעות בענייני תכנון ובניה, שמטרתן לייעד את הציבור בשינוי הצפוי. הרעיון שעומד מאחורי החוק הוא כי הציבור צריך להשתתף באופן פעיל בתכנון המרחב, בשל ההשפעה המכרעת שיש לכך על איכות חייו. מודעות אלה צריכות להתפרסם, כך קובע החוק, במקומון ובשני עיתונים יומיים, כך שכמה שיותר ציבור ייתקל בהן, ויהיה מעודכן בשינוי הצפוי בתכנון המרחב. מי שירצה להגיש את הסתייגויותיו יוכל להגישן לוועדה המקומית לתכנון ובנייה, שתיקח את ההתנגדויות בחשבון בהחליטה האם לאשר את הבקשה או לסרב לה.

אל תוך כל זה נכנס עיתון מלאבס, שהוא עיתון העיר פתח תקווה, המופץ באזור מידי שבוע, בקרב קרוב ל-40 אלף עותקים. לאור התפוצה הרחבה שלו, ומכיוון שהוא נחשב למקומון נקרא, הרי שפרסום מודעות תכנון ובניה במקומון זה, יאפשר גם להגשים את המטרה של עדכון ציבור כמה שיותר רחב, וגם למלא את הוראת החוק.

 

כיצד אוכל לפרסם את המודעה בעיתון מלאבס?

במקום להסתבך ולבזבז זמן, עדיף לפנות לחברה מקצועית שעוסקת בפרסום מודעות בכלל ומודעות תכנון ובניה בפרט. חברת פרסום מקצועית המעסיקה אנשי פרסום תדע לא רק היכן למקם את המודעה במקומון המבוקש, אלא גם תשתמש בטכניקות פרסומיות נוספות שיצרו למודעה מקסימום נראות, ושיאפשרו לה לקבל את החשיפה הדרושה.