פרסום מודעות תכנון ובנייה בידיעות המפרץ ישרת את צרכיך


חוק התכנון והבנייה משנת 1965 מחייב את המבקשים להגיש בקשת חריגת בנייה לפרסם מודעה בענייני תכנון ובנייה. מהי תכליתה של הוראת חוק זו? היכן רצוי לפרסם את המודעה המוזכרת לעיל וכיצד לעשות זאת בפועל? תשובות לכל הקושיות במאמר זה.

 פרסום מודעות תכנון ובנייה – מה הקשר של "ידיעות המפרץ" לכל זה?

פרסום מודעה בענייני תכנון ובנייה נובע מתוך עקרון לפיו על הציבור להיות שותף בתהליכי התכנון והבנייה, ועל כן, עליו להיות מיודע בכל החלטה תכנונית. בהנחה שלתכנון מרחבי עשויה להיות השפעה רבה על החברה, הרי שזכותו של הציבור להיות מעודכן בתוכניות אלה, על מנת שיוכל להגיש הסתייגויות. מכיוון שפרסום מודעת תכנון ובנייה אמור לשמש כמנגנון לשיתוף אפקטיבי של הציבור בתחום התכנון והבנייה בישראל, הרי שעל-פי חוק חייב הפרסום להיעשות בעיתונים יומיים ובעיתון מקומי כאחד.

עיתון "ידיעות המפרץ", שהוא אחד מ-27 המקומונים השייכים לקבוצת "ידיעות אחרונות", הוא עיתון מקומי המופץ באזור המפרץ, והנחשב למקומון נקרא בקרב תושבי חיפה, אזור הצ'ק פוסט ופאתי העיר. תושבי האזור נוהגים להתעדכן במאורעות השבוע שחלף באמצעות המקומון, ומחכים לסוף השבוע, כדי לקרוא את כתבות התוכן המתפרסמות בו. לאור זאת, הרי שפרסום הודעת תכנון ובנייה במקומון זה מהווה פלטפורמה מצויינת ויעילה להגיע דרכה אל ציבור גדול.

 

כך תוכל חברת פרסום מודעות לסייע לכם

חוק התכנון והבנייה מתייחס גם אל אופן ניסוח המודעה והעיצוב שלה, כך שתהיה כמה שיותר קריאה.
חברת פרסום מודעות תדאג לפרסם את המודעה הדרושה על גבי המקומון הנידון, כך שתעמוד בתקן החוקי, ובאופן שתתיישב עם דרישות הוועדה המקומית. פנייה אל חברת פרסום תחסוך לכם למעשה כאב ראש ותסייע לכם להתמודד עם תחום, שרבים לא מאוד בקיאים בו.