פרסום מודעות תכנון ובנייה בידיעות ראשון לציון


למה לי לפרסם מודעות תכנון ובנייה בידיעות ראשון לציון?

"ידיעות ראשון לציון" הוא מקומון אידיאלי לפרסם בו מודעות תכנון ובנייה, הליך שהוא חובה עבור כל מי שמבקש לבצע שינוי של תוכנית מתאר, תוכנית תב"ע או שימוש חורג. כמה מילים על היתרון שבפרסום מודעת כזו ב"ידיעות ראשון לציון", ועל הדרך המשתלמת ביותר לפרסם את המודעה הנידונה במאמר זה.

 

חוק התכנון והבנייה קובע: חובה לפרסם מודעות תכנון ובנייה כחלק מהגשת בקשה להיתר בנייה

פרסום מודעה בענייני תכנון ובנייה נועד להגביר את מעורבות הציבור בנושאי תכנון ובנייה בישראל, על מנת לאפשר לו להביע התנגדויות או הסתייגויות משינויים עתידיים בתכנון המרחבי. המקומון "ידיעות ראשון לציון" הוא במה מצויינת לפרסם על גביה את מודעת תכנון הבנייה, ראשית, מאחר שהיא מאפשרת ליישם את הוראת החוק, המחייבת פרסום מודעת תכנון ובנייה, בין היתר, במקומון שבועי. מעבר לכך, "ידיעות ראשון לציון" הוא מקומון פופולארי מאוד בראשון ובסביבה, מאחר שהוא שייך לקבוצת "ידיעות אחרונות", הידועה כפלטפורמה פרסומית מהחזקות בישראל. פרסום המודעה בעיתון מקומי זה יבטיח, כי כמה שיותר מתושבי האזור יוכלו להיתקל בה, ולקבל הזדמנות להגיב על שינויי הבנייה הצפויים. פרסום בעיתון זה יאפשר אם כן לממש את העקרון העומד בבסיס החוק, לפיו על הציבור לקחת חלק פעילו בעיצוב ותכנון המרחב.

 

פנו לחברת פרסום מודעות וחסכו זמן מיותר

כדי לחסוך זמן, כסף וכאב ראש, פנו לחברה המתמחה בפרסום מודעות, על מנת שהיא תעשה בשבילכם את העבודה: חברת פרסום מודעות תדאג לפרסם את מודעת תכנון ובנייה על-פי הנוסח הנדרש בהתאם לחוק, היא תתאם את פרסומה של המודעה מול מערכת המקומון והיא תטפל בכל העניינים הכספיים אל מול המערכת, עניינים שלכם וודאי אין סבלנות להתעסק בהם.