פרסום מודעת דירה להשכרה בידיעות חיפה – למי זה מיועד?


רכשתם לאחרונה דירה להשכרה בחיפה, ואתם מעוניינים למצוא שוכר בהקדם? מתלבטים היכן לפרסם את המודעה? כיצד מקומון "ידיעות חיפה" יוכל להיות לכם לעזר, ומדוע מומלץ שתפנו לחברה המתמחה בפרסום מודעות? תשובות לכל השאלות שוודאי בוערות לכם במאמר שלהלן.

פרסום בעיתונים ובמקומונים כאמצעי למציאת שוכר במהירות המירבית

רכישת נכס להשכרה הפכה בעשור האחרון לנתיב השקעה אטרקטיבי ופופולארי בקרב ישראליים. 
משנרכש הנכס ושופץ, ממהרים בעליו להשכירו כדי להתחיל להניב רווחים חודשיים. תהליך מציאת השוכר המתאים אינו פשוט, והוא מחייב פרסום מודעה בלוח דירות להשכרה, בו משוטטים כל השוכרים הפוטנציאליים. לוחות דירות להשכרה, כמו יתר לוחות המכירה, מתפרסמים, בין היתר, בעיתונים ובמקומונים, וככל שיפרסם בעל הנכס את המודעה על גבי מספר רב יותר של פלטפורמות, כך הסיכויים שימצא את השוכר המתאים במהירות הם גבוהים יותר. אם תקציבו הפרסומי של בעל הנכס אינו מאפשר לו לפרסם בכל העיתונים והמקומונים, יהיה עליו לפלח את קהל היעד לפרסום, ולמצוא את הפלטפורמה הפרסומית שתפנה לאותו קהל יעד. פרסום ב"ידיעות חיפה", אחד מהמקומונים הנפוצים ביותר בעיר ובסביבותיה, הוא אופציה מתאימה עבור בעלי דירות הממוקמות בחיפה, זאת מאחר שהסיכוי, כי על תושבי העיר המקבלים את המקומון, נמנה השוכר הפוטנציאלי העתידי של הדירה הנידונה הוא גבוה יותר. לעומת זאת, פרסום מודעה להשכרת דירה בחיפה, במקומון המופץ בדרום הארץ ייחשב לבזבוז משאבים, מאחר שהפרסום לא יגיע אל קהל היעד הנכון.

 

 פנייה לחברה המתמחה בפרסום מודעה להשכרת דירה

פנייה לחברה מקצועית המתמחה בפרסום מודעות בכלל ומודעות להשכרת דירה בפרט תסייע מאוד לבעל הדירה המחפש שוכר, ותחסוך לו כאב ראש מיותר. נציגי החברה לא רק יעזרו לבעל הדירה בניסוח המודעה, אלא גם במציאת הפלטפורמות המתאימות ביותר לפרסם בהן.