פרסום מודעת מכרז בקול העיר והגולן


היכן מפרסמים מודעות מכרז ומדוע? 

פרסום מודעות מכרז נועד כדי ליידע את הציבור בפתיחתו של מכרז להצעות, כדי שהמעוניינים והמתאימים יוכלו לשלוח הצעותיהם, ולקבל הזדמנות להשתתף באופן אקטיבי ופעיל בפעילות העסקית במשק. היכן מפרסמים מודעות מכרז כדי שיגיעו אל קהל היעד המתאים? מדוע יש לפרסם גם בקול העיר והגולן? כל התשובות לפניכם.

 

מודעות מכרז במקומונים – פרסום מפולח המכוון אל קהל היעד

לרוב, מודעות מכרז מתפרסמות במקומונים, בעיתונות היומית ובאינטרנט או במילים אחרות על גבי כמה שיותר במות, כדי שציבור כמה שיותר רחב יוכל להיות מעודכן בפתיחתו של מכרז להצעות. יחד עם זאת, במקרים רבים, מכרזים פונים לפלח מסויים של ציבור, ולא לכולו, ולכן האפשרות הטובה ביותר, שגם תחסוך במשאבים וגם תהיה יעילה יותר, היא לנקוט באסטרטגייה פרסומית ממוקדת, המאפשרת פילוח של קהל היעד. במידה ועומד להיפתח מכרז, שהזכאים להשתתף בו הם תושבי אזור הגולן בלבד, הרי שפרסום במקומון המופץ באזור יהיה אפקטיבי, ויאפשר מקסימום חשיפה אל קהל היעד המתאים במינימום עלויות ומאמץ פרסומי. המקומון קול העיר והגולן מופץ בכל אזור הצפון, והוא אחד מהמקומונים המובילים באזור. ככזה, הרי שפרסום מודעות מכרז על דפיו יאפשר חשיפה אל כל תושבי הגולן, שהמכרז מכוון ומיועד אליהם.

 

כיצד מבצעים את הפרסום?

הליך הביצוע של פרסום מודעות מכרז יכול להיות פשוט ביותר, במידה וייעשה אל מול חברת פרסום מודעות שהיא מקצועית ולמודת ניסיון. פרסום מודעות מכרז באופן עצמי יכול להיות מייגע ולהעמיס יתר על המידה על יזמי המכרז, שבלאו הכי עסוקים עד מעל לראש בניסוח המכרז ובבחירת ההצעות המשתלמות ביותר עבורם. הפקדת משימת פרסום המודעה בידיים מקצועיות תאפשר לעומדים מאחורי המכרז להיות רגועים ושקטים, מעצם הידיעה, כי אנשי מקצוע יטפלו בכל האספקטים של פרסום המודעה במהירות המקסימאלית, עד שהיא תופיע על גבי העיתון הרצוי.