פרסום מודעות בעיתון פספורט


 

מגזין פספורט הוא ירחון פופולרי בתחום התיירות. המגזין יצא לאור בשנת 1995 וסוקר חדשות בתחום התיירות בארץ ובעולם. את המגזין ניתן למצוא אצל כל סוכני התיירות בארץ.

לעיתון מדורים מגוונים כגון: חידושים בתחום התיירות הישראלית והעולמית, כלכלת ענף התיירות, בתי מלון, חבילות נופש, מדור גורמה הכולל מתכונים ומסעדות מומלצות, סקירה של אתרי תיירות, מסלולי טיולים, תחקירים וראיונות עם מדריכים ומטיילים וכן לוח מודעות של השכרת רכב.

 יתרונות רבים לעיתון המקומי למשל: פרסום ייחודי לקהל יעד מקצועי בתחום התיירות, חשיפה לקהל רחב ומגוון,  העיתון מציע מגוון מוצרי פרסום שמותאמים לכל תקציב פרסום.

 תדירות הפצה: חודשי

קהל יעד: העיתון פונה לנשים וגברים מגיל 25 ומעלה שעוסקים ומתעניינים במגוון תחומי התיירות השונים: חברות תעופה, חברות השכרת רכב, בתי ספר לתיירות, בתי מלון,  בעלי צימרים ועוד. העיתון מופץ גם בקרב אנשי עסקים בכירים בתחומי התיירות, בנק, הייטק, ושיווק ופרסום.

מעמד סוציו אקונומי: בינוני- גבוה

הפצה: המגזין מופץ בכ- 25,000 עותקים ברחבי הארץ – שלוש פעמים בחודש.

פורמט: העיתון מופץ כפורמט "טבלואיד", זהו הוא פורמט נפוץ, ורוב העיתונים בארץ משתמשים בו. ישנם גדלים רבים לעיתונים וניתן לבחור את הגודל המתאים למודעה.

ישנה גם אפשרות להתאים את חבילת הפרסום לתקציב האישי של כל אחד. החבילה כוללת גדלים מגוון כמו: עמוד/חצי עמוד/ סטריפ/  שמינית עמוד וכדומה.

נשמח לתת לכם הצעה אטרקטיבית לפרסום מודעות במגזין פספורט. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה. חייגו 3444* לפרסום בעיתונים.